Domů

Nabídka

Fotografování společenský akcí na zakázku

Fotografování různých společenských (sportovních, rodinných apod.) akcí na zakázku dle požadavků klienta. Dlouholeté zkušeností nejen s krajinářskou fotografií Vám zajistí různorodé fotografie se zaměřením na mistrovskou kompozici, netradiční úhly pohledu a kvalitní technické zpracování.

Nabídka fotografických obrazů

Fotografické obrazy Pavla Szabo jsou vhodné do různých prezentačních místnosti, kanceláří, bytových i dalších prostor. Může to být výborný dárek pro Vaše nejbližší i pro Vás. Všechny fotografie je možno poskytnout v různých formátech a materiálech.

  • Pouze tisk fotografie
  • Tisk fotografie na adjustační desku s laminací
  • Tisk fotografie na plátno
  • Tisk fotografie s uložením do jednoduchého clipu

Všechny klasické formáty fotografie je možno tisknout ve vysoké kvalitě až do rozměru 90x60cm.

Konfigurátor obrazu - jednoduchá cesta ke koupi obrazu

Připravili jsme pro Vás interaktivní konfigurátor obrazu, do kterého se dostanete tlačítkem "Konfigurovat obraz" pod každou otevřenou fotografií. Objeví se vám nové okno s imitaci interiéru s rohovou sedačkou a lampičkou pro lepší srovnání velikostí Vašeho obrazu. Poměry obrazu vycházejí s velikosti standardní sedačky o rozměru 250cm delší strany. Můžete si vybrat barvu stěny i sedačky, aby jste ještě lépe posoudili vhodnost obrazu a jeho rozměru do Vašeho interieru.